Audiowizualizacje

Twoja zdrowa chwila dla siebie. Po prostu pozwól mi poprowadzić się głosem.

Czym są audiowizualizacje?

Audiowizualizacje to prawdziwa uczta dla ciała i umysłu zamknięta w krótkich, kilkunastominutowych sesjach dźwiękowych, dzięki którym w zależności od swoich potrzeb lub pory dnia pobudzisz się, zrelaksujesz lub wyciszysz.
Każde prowadzone ćwiczenie jest malowane przeze mnie słowem, tak aby jego wykonanie było dla Ciebie jak najbardziej proste i zrozumiałe, a jednocześnie pozwoliło Ci się skoncentrować na jego uważnym i świadomym wykonaniu.

Dzięki skupieniu Twojej uwagi jedynie na dźwięku, a poprzez niego na Twoim ciele, audiowizualizacje to prawdziwa nieformalna medytacja, która pozwoli Ci nie tylko dostarczyć sobie dawkę zdrowego ruchu, ale również odzyskać niezbędny balans i harmonię, jednocześnie obniżając poziom stresu i ograniczającego napięcia.

Wystarczy, że włożysz słuchawki, zamkniesz oczy i pozwolisz mi poprowadzić się głosem.

Audiowizualizacje

Rolowanie

Uwolnij swoje ciało od bólu i napięć za sprawą łagodnego i świadomego automasażu

Wkrótce

Rozciąganie

Zmniejsz sztywność i zrób w swoim ciele więcej przestrzeni za sprawą intuicyjnego rozciągania powięziowego

Wkrótce

Relaksacja

Połącz umysł z ciałem. Rozluźnij się i obniż poziom stresu za sprawą uważnego, płynącego ruchu i świadomego oddechu.

Audiowizualizacje

Na dzień dobry

Poranek to doskonały moment, aby łagodnie i w zgodzie ze swoim ciałem pobudzić się i dobrze rozpocząć dzień. W tym celu nie musisz rozkładać maty i wskakiwać w sportowe ciuchy. Z moimi audiowizualizacjami możesz zacząć już w łożku.

Audiowizualizacje

W samo południe

Południe to najczęściej czas w pracy, kiedy zaczyna dopadać Cię pierwsze zmęczenie, ból i sztywność w ciele po kilku godzinach siedzenia. Zrób sobie krótką przerwę, sięgnij po audiowizualzację i rozruszaj swój kręgosłup na resztę dnia.

Audiowizualizacje

Po południu

Popołudnie to pierwszy moment kiedy po ciężkim dniu pracy możesz na chwilę odetchnąć i odpuścić pierwsze skumulowane w ciele sztywność i stres. O tej porze dnia warto zadbać o centrum ciała – miednicę, która nie tylko łączy się z kręgosłupem, ale jest też prawdziwym źródłem witalności.

Audiowizualizacje

Na dobranoc

Wieczór, tuż przed snem to czas, w którym maksymalnie zwalniasz i szykujesz się na nocną regenerację. Zadbaj o swój zdrowy sen zrzucając z swoich pleców i karku całodzienne napięcia i stres, jednocześnie wyciszając swoje rozbiegane myśli i kojąc zmęczone ciało.