Spotkajmy się

Szukasz sposobów na swoje dobre samopoczucie? Chcesz nauczyć się rolować lub lepiej słuchać swojego ciała? Chcesz zapewnić sobie odpowiednią dawkę uważnego i kreatywnego ruchu, która pozwoli Ci żyć zdrowiej na co dzień? Jesteś w dobrym miejscu!

MOVEMENT

Weekendowa podróż przez powięź w ruchu, dzięki której poznasz techniki treningu powięziowego i korzyści z niego płynące. Naucz się pozytywnie wpływać na ciało swoje lub Twoich podopiecznych dzięki metodom powięziowym.

kup kurs

TRAINER

Automasaż piankowymi wałkami przyniesie Ci ulgę w bólu i napięciach. Naucz się więc poprawnych jego technik, czyli technik rolowania za pomocą różnych przyrządów, aby móc wdrożyć rolowanie w swoje zajęcia.

kup kurs

Zajęcia ROLOWANIA

Lepiej zapobiegać niż leczyć, a rolowanie jest do tego idealne. Naucz się poprawnych technik rolowania, dzięki którym uzupełnisz i urozmaicisz swoją aktywność na co dzień.

umów się

Warsztaty dla FIRM

Homeoffice, praca w biurze i korporacyjny lifestyle wymagają środków zapobiegawczych. Zapewnij w swojej firmie zdrowy ruch, zwalczający skutki siedzącego trybu życia.

umów się